F L E S H  geneza nazwy

F

farby

L

lakiery

E

ekologiczne

S

sprzedaż

H

hurtowa

Główne działy firmy: dział farb dekoracyjnych, dział farb przemysłowych, dział tynków i systemów dociepleń oraz Flesh Design dział projektowy.

Historia firmy Flesh

Firma rodzinna założona w 1990 roku przez Annę i Szymona Rogalskich.

Zainspirowani nowoczesną technologią uzyskiwania szerokiej palety barw oraz pro-ekologicznymi rozwiązaniami produkcji farb, nawiązali współpracę z fińskim producentem farb i lakierów TIKKURILA OY w Finlandii.

Jako pierwsza w Polsce firma zakupiła automatyczny mieszalnik farb, co na ówczesne czasy było bardzo nowatorskim rozwiązaniem przy uzyskiwaniu tak szerokiej gamy kolorystycznej farb i lakierów. Jako importer marki TIKKURILA  firma Flesh rozbudowała sprzedaż detaliczną poprzez otwieranie sieci własnych sklepów, jednocześnie mocno stawiała na pozyskiwanie partnerów handlowych do rozwoju sprzedaży hurtowej.

W 2004 roku Anna i Szymon Rogalscy zakupili nieruchomość wraz z gruntem w centrum Katowic przy ul. Żeliwnej 30 gdzie mieści się główna siedziba firmy.

W ślad za dużym rozwojem sprzedaży fińskich farb na rynku polskim, producent  postanawia otworzyć fabrykę farb TIKKURILA w Polsce i tak firma Flesh z importera stała się dystrybutorem.

Stawiając na ciągły rozwój, umiejętność dostosowania się do zachodzących zmian na rynku, Flesh stale zajmuje wysokie miejsce w rankingu dystrybutorów farb Tikkurila w Polsce.

Obok farb dekoracyjnych bardzo silnym działem firmy jest dział farb przemysłowych do zabezpieczeń przed korozją oraz specjalistycznych farb do drewna.

Jako firma farbiarska Flesh poszerza się o kolejny dział tynków i systemów dociepleń.

Dekoracje ścienne, stiuki, tynki ozdobne włoskich producentów, narzędzia malarskie, tapety to kolejny krok w poszerzeniu asortymentu firmy. Posadzki na obiekty wielkopowierzchniowe, posadzki trójwymiarowe to dalsze kroki we wzbogacaniu oferty.

W 2015 roku wychodząc naprzeciw wymaganiom świadomego i wymagającego klienta tworzymy Flesh Design. Dział projektowo-doradczy gdzie nasza Pani architekt stara się w jak największym stopniu pomóc naszym klientom w projektowaniu przestrzeni mieszkalnej, doborze kolorystyki i optymalizacji przy zakupie farb.

2015 rok, to rok gdzie firma Flesh zmienia formę prawną z jednoosobowej działalności gospodarczej na Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością Spółkę Komandytową.

Wyróżnienia i certyfikaty

Kontakt

 

Katowice
ul. Żeliwna
(32) 257 19 61/62

Katowice
ul. Plebiscytowa
(32) 251 98 86

Opole
(77) 443 14 14

Kraków
(12) 269 41 21

Zapytaj o ofertę