F L E S H  geneza nazwy

F

farby

L

lakiery

E

ekologiczne

S

sprzedaż

H

hurtowa

Główne działy firmy: dział farb dekoracyjnych, dział farb przemysłowych, dział tynków i systemów dociepleń oraz Flesh Design dział projektowy.

Historia firmy Flesh

Firma rodzinna założona w 1990 roku przez Annę i Szymona Rogalskich.

Zainspirowani nowoczesną technologią uzyskiwania szerokiej palety barw oraz pro-ekologicznymi rozwiązaniami produkcji farb, nawiązali współpracę z fińskim producentem farb i lakierów TIKKURILA OY w Finlandii.

Jako pierwsza w Polsce firma zakupiła automatyczny mieszalnik farb, co na ówczesne czasy było bardzo nowatorskim rozwiązaniem przy uzyskiwaniu tak szerokiej gamy kolorystycznej farb i lakierów. Jako importer marki TIKKURILA  firma Flesh rozbudowała sprzedaż detaliczną poprzez otwieranie sieci własnych sklepów, jednocześnie mocno stawiała na pozyskiwanie partnerów handlowych do rozwoju sprzedaży hurtowej.

W 2004 roku Anna i Szymon Rogalscy zakupili nieruchomość wraz z gruntem w centrum Katowic przy ul. Żeliwnej 30 gdzie mieści się główna siedziba firmy.

W ślad za dużym rozwojem sprzedaży fińskich farb na rynku polskim, producent  postanawia otworzyć fabrykę farb TIKKURILA w Polsce i tak firma Flesh z importera stała się dystrybutorem.

Stawiając na ciągły rozwój, umiejętność dostosowania się do zachodzących zmian na rynku, Flesh stale zajmuje wysokie miejsce w rankingu dystrybutorów farb Tikkurila w Polsce.

Obok farb dekoracyjnych bardzo silnym działem firmy jest dział farb przemysłowych do zabezpieczeń przed korozją oraz specjalistycznych farb do drewna.

Jako firma farbiarska Flesh poszerza się o kolejny dział tynków i systemów dociepleń.

Dekoracje ścienne, stiuki, tynki ozdobne włoskich producentów, narzędzia malarskie, tapety to kolejny krok w poszerzeniu asortymentu firmy. Posadzki na obiekty wielkopowierzchniowe, posadzki trójwymiarowe to dalsze kroki we wzbogacaniu oferty.

W 2015 roku wychodząc naprzeciw wymaganiom świadomego i wymagającego klienta tworzymy Flesh Design. Dział projektowo-doradczy gdzie nasza Pani architekt stara się w jak największym stopniu pomóc naszym klientom w projektowaniu przestrzeni mieszkalnej, doborze kolorystyki i optymalizacji przy zakupie farb.

2015 rok, to rok gdzie firma Flesh zmienia formę prawną z jednoosobowej działalności gospodarczej na Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością Spółkę Komandytową.

Wyróżnienia i certyfikaty

Kontakt

 

Katowice
ul. Plebiscytowa
(32) 251 98 86

Katowice
al. Roździeńskiego 191 
(32) 351 26 08

Tychy
(32) 328 54 24

Chorzów
(32) 249 18 19

Opole
(77) 443 14 14

Kraków
(12) 269 41 21

Zapytaj o ofertę